Srpen 2012

Danielle Stallings- It Will Rain

29. srpna 2012 v 18:05 | Miška* |  .: Sing of Bruno´s Music :.

Danielle Stallings, účastníčka americkej talentovej show "America Got Talent" pred mesiacom spievala pieseň "It Will Rain". Táto, len 14 ročná speváčka to naozaj prekrásne zaspievala, veď uznajte sami:)


AKTÍVNE NA BLOGU BUDEM OD SOBOTY!

Say What? 20 Misheard Song Lyrics

28. srpna 2012 v 19:08 | Miška* |  NEWS
Britské rádio Capital FM, vybrali 20 piesní, ktoré majú poslucháči nepochopia, alebo sú zle pochopené. Bruno s piesňou Grenade je súčasťou rebríčka. Mezdi piesňami sa nachádza aj Rihanna(OnlyGirl), Cheryl Cole(Parachute), Rita Ora(HotRightNow), Coldplay(Paradise), Lady Gaga(BadRomance) a mnoho iných...


NEOHLÁSENÁ KONTROLA AFFS

28. srpna 2012 v 19:04 | Miška* |  MY DIARY

Kedže za pár dní začína opäť školský rok, mám vyše 60 affs a chcela by som len polku z nich, tak je tu opäť kontrola (neohlásená!) Prosím všetky affs, ktoré chcú byť stále spriatelené s týmto blogom nech sa zapíšu:

*Prezývka
*Blog
*Skupina v ktorej si (POZRI)
*V ktorej skupine chceš byť? (Elite, Top, Regular)
*Prečo chceš byť stále affs?

PODMIENKY AFFS:
ELITE: Obiehaš 4x až 5x za týždeň, komentáre píšeš k téme, a ku viacerým článkom . Bruna máš rád/rada.(Aj ja som u teba ELITE)
TOP: Obiehaš 3x až 4x za týždeň, komentáre píšeš k téme, a ku viacerým článkom. Bruna máš rád/rada.
REGULAR: Obiehaš 1x až 2x za týždeň, komentáre nepíšeš k viacerým článkom. Bruna máš rád/rada trochu.

Navstevnost za minuly tyden (20.8. 2012 - 26.8. 2012)

28. srpna 2012 v 18:49 | Miška* |  .: Návšteva blogu :.

Opäť ďakujem za vysokú návštevnosť!:)

Pondeli: 179
Utery: 214
Streda: 223
Ctvrtek: 218
Patek: 212
Sobota: 232
Nedele: 219

Celkem: 1497

OCTOBER?

26. srpna 2012 v 19:33 | Miška* |  TWITTER
V piatok (24.august), neskoro v noci, začal Bruno posielať "náhodné" písmená na Twitter, jedno po druhom. Bruno poslal posledné tri písmenká až včera. Z týchto poslaných písmen nakoniec vzniklo slovo OCTOBER (október). Či Bruno chce v tento mesiac vydať nový album či nový singel vie len on sám. Ja som neuveriteľne zvedavá, a teraz nám Bruno touto správou (správami) chce ukázať, naznačiť, že sa niečo blíži!!!:)


Celebrity with more than 10.000.000 followers

26. srpna 2012 v 18:52 | Miška* |  TWITTER

Objavil sa nový zoznam ktorý tvoria užívatelia, ktorý prekročili 10.000.000 následovníkov. Medzi nimi sa objavil aj Bruno! Je jasné, že v tomto čase už majú na účtoch stále viac a viac následovníkov.

Celý zoznam (24 členov):
Lady Gaga (@ladygaga, 28,396,513)
Justin Bieber (@justinbieber, 26,624,135)
Katy Perry (@katyperry, 25,052,788)
Rihanna (@rihanna, 24,246,305)
Britney Spears (@britneyspears, 19,494,044)
Barack Obama (@barackobama, 18,558,686)
Shakira (@shakira, 17,814,951)
Taylor Swift (@taylorswift13, 17,450,767)
Kim Kardashian (@kimkardashian, 15,819,925)
YouTube (@youtube, 15,097,658)
Nicki Minaj (@nickiminaj, 14,163,715)
Justin Timberlake (@jtimberlake, 13,295,980)
Oprah Winfrey (@oprah, 13,271,733)
Ellen Degeneres (@theellenshow, 12,939,993)
Twitter (@twitter, 12,597,250)
Cristiano Ronaldo (@Cristiano, 12,384,643)
Selena Gomez (@selenagomez, 12,347,574)
Kaka (@kaka, 12,280,595)
Marshall Mathers (@eminem, 12,037,838)
Ashton Kutcher (@aplusk, 11,881,212)
Bruno Mars (@brunomars 11,426,080)
Chris Brown (@ChrisBrown 11,082,503)
Jennifer Lopez (@Jlo 10,400,344)
Pink (@pink 10,117,869)


Bruno Mars - Tweet about new songs

25. srpna 2012 v 18:32 | Miška* |  TWITTER

Utorok (21.8.) prehovoril Bruno o svojom novom prichádzajúcom albume, takže fanúšikovia môžu byť ešte viac nervózny. Bruno povedal, že väčšina jeho napísaných piesní skončila v odpadkovom koši. "Napísal som veľmi veľa piesní pre tento album... ale väčšina skončila v koši!" povedal. O deň na to opäť napísal na Twiiter: "Dnes je deň, kedy som napísal najviac piesní!" Koncom tohto mesiaca by mal ísť Bruno do Španielka na pohovor do rádia, kde by sa malo hovoriť o jeho novom albume.

BEST POTENTIAL BOYFRIEND FOR DEMI LOVATO – READERS POLL

24. srpna 2012 v 18:23 | Miška* |  NEWS

Bruno sa objavil medzi interpretmi ktorí by mali randiť s Demi Lovato. Stránka POPCRUSH vyvtorila anketu v ktorej sa pýtajú, ktorý známky interprét by mal randiť s Demi Lovato. Medzi odpovedami sa ocitol aj Bruno, Adam Levine, Niall Horan a mnoho iných. Mne osobne ku nej Bruno nepasuje, i keď Demi mám rada. V ankete vyhráva člen skupiny Niall Horan s veľkým náskokom. Hlasovať môžete TU.

Bruno Mars by Kristian Dowling

23. srpna 2012 v 18:46 | Miška* |  PHOTOSHOOT´s > 2010

Objavili nové fotky zo starého photoshootu, za čias keď sa ešte nakrúcal videoklip ku piesni BILLIONARE. Nafotil ich Kristian Dowling, kedže fotiek je málo, možno sa ešte nejaké časom objavia. Veľmi sa mi páči tá prvá fotka. Sú neuveriteľné♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The most heard songs on casting X-FACTOR

23. srpna 2012 v 17:58 | Miška* |  NEWS

Podľa internetových stránok Spy Digital je Bruno jedným z umelcov, ktorých najčastejšie spievajú účastníci "X-FACTOR" v tomto roku. Medzi týchto umelcov patria aj Rihanna, Adele, Etta James a iní. Nižšie si môžete vypočuť Brunove predstavenie z novembra v X-Factore s piesňou It Will Rain. Gratulujem!




COPYRIGHT © 2011 - 2013