Celebrity with more than 10.000.000 followers

26. srpna 2012 v 18:52 | Miška* |  TWITTER

Objavil sa nový zoznam ktorý tvoria užívatelia, ktorý prekročili 10.000.000 následovníkov. Medzi nimi sa objavil aj Bruno! Je jasné, že v tomto čase už majú na účtoch stále viac a viac následovníkov.

Celý zoznam (24 členov):
Lady Gaga (@ladygaga, 28,396,513)
Justin Bieber (@justinbieber, 26,624,135)
Katy Perry (@katyperry, 25,052,788)
Rihanna (@rihanna, 24,246,305)
Britney Spears (@britneyspears, 19,494,044)
Barack Obama (@barackobama, 18,558,686)
Shakira (@shakira, 17,814,951)
Taylor Swift (@taylorswift13, 17,450,767)
Kim Kardashian (@kimkardashian, 15,819,925)
YouTube (@youtube, 15,097,658)
Nicki Minaj (@nickiminaj, 14,163,715)
Justin Timberlake (@jtimberlake, 13,295,980)
Oprah Winfrey (@oprah, 13,271,733)
Ellen Degeneres (@theellenshow, 12,939,993)
Twitter (@twitter, 12,597,250)
Cristiano Ronaldo (@Cristiano, 12,384,643)
Selena Gomez (@selenagomez, 12,347,574)
Kaka (@kaka, 12,280,595)
Marshall Mathers (@eminem, 12,037,838)
Ashton Kutcher (@aplusk, 11,881,212)
Bruno Mars (@brunomars 11,426,080)
Chris Brown (@ChrisBrown 11,082,503)
Jennifer Lopez (@Jlo 10,400,344)
Pink (@pink 10,117,869)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Đee™ Đee™ | Web | 26. srpna 2012 v 19:33 | Reagovat

Dobré umístění, ale nejvíc mě dostal Obama.. :D

2 Nicky&Denny Nicky&Denny | Web | 26. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

Vůbec mě nepřekvapila první dvě místa, i Bruno tam jednou bude tomu věřím :)

3 Nicky&Denny Nicky&Denny | Web | 26. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

[2]: Ale i tak je to skvělý úspěch a gratuluju :)

4 *AdinkA* *AdinkA* | Web | 27. srpna 2012 v 10:20 | Reagovat

Woow.,to je brutus!:D gratuluju brunovi;) ale první 2místa jsem čekala gagu a biebera:D

5 jajavy - Affs- jajavy - Affs- | Web | 27. srpna 2012 v 12:12 | Reagovat

tyjo, to jsou čísla, gratuluju mu, vlastně všem

6 Maťo Maťo | Web | 27. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

Gratulujem! :-)

7 Mathew Mathew | Web | 27. srpna 2012 v 16:39 | Reagovat

Pripajam sa ku gratulaciam :D

8 Toxique Toxique | Web | 28. srpna 2012 v 17:19 | Reagovat

Tak to je něco :-)

9 Mirco Mirco | Web | 28. srpna 2012 v 17:48 | Reagovat

gratulujem :)

10 Romis | delly-from-the-block Romis | delly-from-the-block | Web | 28. srpna 2012 v 20:02 | Reagovat

Je to úžasná zpráva, já doufám, že se stane ve světě ještě víc známým, protože umělec jako on se ve světě jen tak nevidí! :)

11 KAte KAte | Web | 30. srpna 2012 v 22:09 | Reagovat

jo Riri inak gratuluju BRunovi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama



COPYRIGHT © 2011 - 2013